Zespół

 

Ewelina Zander - Zięcina ― Kierownik biura zarządu/ Office manager

Absolwentka studiów prawniczych na Krakowskiej Akademii im. A.F.Modrzewskiego, specjalista z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz postępowania sądowo-administracyjnego, administratywistka, mediator sądowy wpisana na listę stałych mediatorów SO w Krakowie i Nowym Sączu, doktorantka, prywatnie pasjonatka muzyki klasycznej.

W Instytucie pełni funkcję Kierownika Biura Zarządu sprawując pieczę nad prawidłowym funkcjonowaniem administracyjno-prawnym.

Marcin Pilch - Pełnomocnik Zarządu, Sekretarz Centrum Analiz Wymiaru Sprawiedliwości IA

Pełnomocnik Zarządu Instytutu Allerhanda, Sekretarz Centrum Analiz Wymiaru Sprawiedliwości IA, członek Rady przy Ministrze Sprawiedliwości ds. Wdrażania Strategii Modernizacji Przestrzeni Sprawiedliwości w Polsce. Od 2013 roku Koordynator z ramienia Instytutu Allerhanda projektu realizowanego na zamówienie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury z zakresu opracowania i wdrożenia 15 dobrych praktyk w obszarze zarządzania w 60 sądach pilotażowych.

Wykonuje zawód adwokata w spółce Pilch Piotrowski Drogoń Adwokaci i Radcowie Prawni  sp. p. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego (2008), Uniwersytetu w Kolonii, a także studiów podyplomowych m.in. z prawa bankowego (Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Jagielloński), a także studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Prywatnie tata Marii i Jana, fan FC Liverpool oraz wielbiciel talentu Andrzeja Zauchy.