Kurier Allerhanda

Adres e-mail:


O Instytucie

„Instytut Allerhanda to nawiązanie do najlepszych polskich tradycji prawniczych. W zjednoczonej Europie powinniśmy czerpać jak najwięcej z naszego bogatego dorobku prawniczego. Właśnie dlatego, by lepiej i skuteczniej włączyć się do tworzenia wspólnej europejskiej przestrzeni prawnej. Jeżeli ten zamysł się powiedzie, to będzie to prawdziwy sukces Instytutu Allerhanda."

prof. Marek Safjan

Ruszamy z VII edycją Akademii Spółek Kapitałowych

29 marca 2017

Ruszamy z VII edycją Akademii Spółek Kapitałowych – cyklu wykładów organizowanych wspólnie przez Instytut wraz z Kołem Naukowym Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do studentów kierunków prawnych i ekonomicznych, jak i absolwentów, aplikantów, radców prawnych i adwokatów, a także innych osób zawodowo zajmujących się prawem gospodarczym oraz rynkiem kapitałowym.


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wykładów na stronie internetowej wydarzenia: www.Akademia.allerhand.pl .

Udział w Akademii jest bezpłatny. Zainteresowanych prosimy o rejestrację przez formularz na stronie internetowej bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spotkania będą się odbywać na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Krupnicza 33a w Krakowie, w Auli A.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładach!