Kurier Allerhanda

Adres e-mail:


O Instytucie

„Instytut Allerhanda to nawiązanie do najlepszych polskich tradycji prawniczych. W zjednoczonej Europie powinniśmy czerpać jak najwięcej z naszego bogatego dorobku prawniczego. Właśnie dlatego, by lepiej i skuteczniej włączyć się do tworzenia wspólnej europejskiej przestrzeni prawnej. Jeżeli ten zamysł się powiedzie, to będzie to prawdziwy sukces Instytutu Allerhanda."

prof. Marek SafjanAmbasada RP w Waszyngtonie objęła patronatem projekt PAMI - INNOWACJA PLUS

12 stycznia 2017

Z wielką radością informujemy, że projekt pt. „Polsko-amerykański most innowacji”, realizowany przez Instytut Allerhanda, został objęty patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie.

 

Głównym celem projektu jest promocja 30 innowacyjnych firm z Województwa Małopolskiego na terenie USA. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania, w ramach tego ważnego dla Województwa przedsięwzięcia,  zyskały tak prestiżowe wsparcie.

W ramach współpracy pomiędzy Ambasadą a Instytutem Allerhanda przewidziano wymianę informacji na temat inicjatyw podejmowanych w ramach projektu na terenie Stanów Zjednoczonych, wizyty robocze pomiędzy przedstawicielami obu organizacji oraz wspólną identyfikację firm oraz izb handlowych z USA, które byłyby zainteresowane współpracą biznesową z małopolskimi MŚP.

Informujemy, że od początku roku funkcjonuje już strona projektu www.innowacjaplus.com.pl, na której zainteresowani przedsiębiorcy mogą uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat projektu oraz uzupełnić formularz rejestracyjny.

Zapraszamy do współpracy!