Kurier Allerhanda

Adres e-mail:


O Instytucie

"Instytut Allerhanda, opatrzony nazwiskiem znakomitego, przedwojennego adwokata i naukowca, dzięki skupieniu w nim przedstawicieli zarówno teorii jak i praktyki prawa, ma szansę stania się niezależnym centrum opiniodawczym - niezwykle istotnym w procesie europeizacji polskiego prawa oraz rozszerzania metod i form działania na wspólnym, europejskim rynku".

adw. Joanna Agacka - Indecka, Prezes NRA

Rusza VIII edycja Akademii Spółek Kapitałowych

18 kwietnia 2018 r.

Już jutro, 19 kwietnia 2018 r. w Krakowie, odbędzie się wykład inaugurujący tegoroczną edycję Akademia Spółek Kapitałowych - bezpłatnego certyfikowanego cyklu wykładów prowadzonych przez wybitnych przedstawicieli prawa spółek i rynku kapitałowego z całej Polski.

Organizatorem Akademii Spółek Kapitałowych jest Instytut Allerhana oraz Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ, w partnerstwie z Wydawnictwo C.H. BECK.

Pierwszą prelekcję nt. cywilnoprawnych aspektów obrotu cyfrowymi kryptowalutami przeprowadzi dr Jarosław Szewczyk, LL.M. z Kancelarii RKKW - Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy.

Przez ostatnie lata we wszystkich edycjach ASK uczestniczyło kilkuset słuchaczy, co roku na Akademię zapisuje się ponad 200 osób, z czego blisko 100 otrzymuje certyfikaty uczestnictwa (potwierdzające obecność na większości wykładów danej edycji). W tegorocznej edycji ASK udział weźmie aż ponad 300 słuchaczy co dowodzi, że Akademia z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko studentów i absolwentów kierunków prawnych i ekonomicznych, ale także aplikantów, adwokatów, radców prawnych oraz innych osób zawodowo lub naukowo zajmujących się prawem gospodarczym i rynkiem kapitałowym, stając się jedyną w swoim rodzaju, rozpoznawalną w skali całej Polski inicjatywą, która stanowi ważne forum szerzenia wiedzy oraz wymiany myśli i poglądów.

Poznaj szczegółowy harmonogram wykładów zaplanowanych między 19 kwietnia a 7 czerwca 2018 r.: http://kongresy.allerhand.pl/…/Agenda-Akademii-Spółek-Kapit…

Rejestracja możliwa przez formularz: https://docs.google.com/…/1F9gyeyprDYg1Pcd_0UwXmZ…/viewform…

Do zobaczenia!